رنگ‌های مد امسال را بشناسید!

همان‌طور که می‌دانید هر ساله با نزدیک شدن به روزهای آخر سال، رنگ سال جدید اعلام می‌شود. پس از اعلام رنگ سال، آن رنگ تبدیل به رنگ مد سال پیش رو می‌شود و جایگاه ویژه‌ای برای برندها و سایر فعالان در زمینۀ مد و فشن پیدا می‌کند. با اعلام رنگ سال جدید، علاوه بر این که برندها تولیدات زیادی با آن رنگ را ارائه می‌دهند، افرادی که به دنیای مد و فشن علاقه‌مند هستند هم مشتری پر و پا قرص این رنگ می‌شوند. اگر جزو افرادی هستید که به دنبال کردن اطلاعات مربوط به مد و فشن علاقه‌مندید و مایلید بدانید رنگ‌های مد امسال کدام‌اند، تا انتهای این مطلب از آدران فرم با ما همراه باشید.

خیلی از بانوانی که اطلاعات و اخبار مد و فشن را دنبال می‌کنند، مایلند رنگ پوشاک خود را طبق رنگ مد سال انتخاب کنند. از آنجایی هم که پوشاک رسمی بانوان ایرانی برای بیرون از منزل و یا در محیط کار مانتو و شلوار است، پس انتخاب رنگ مانتو به تنهایی می‌تواند تأثیر زیادی در استایل بانوان داشته باشد. در ادامه به معرفی و بررسی رنگ‌های مد امسال و همین‌طور مانتو و شلوارهای اداری با این رنگ می‌پردازیم.

رنگ‌های مد امسال که برای لباس فرم اداری هم مناسبند

امسال یعنی در سال ۲۰۲۰ میلادی یا همان ۹۹ شمسی هم یک رنگ اصلی به عنوان رنگ برگزیدۀ سال معرفی شده است. رنگی که امسال به طور رسمی به عنوان رنگ سال مطرح شد، رنگ “آبی کلاسیک” است. هر چند که رنگ آبی همیشه روی بورس بوده و هرگز هم از مد نمی‌افتد، اما آبی کلاسیک توناژ خاصی از رنگ آبی است و به آبی پر رنگ نزدیک‌تر است. رنگ آبی کلاسیک تقریباً ترکیبی از رنگ‌های آبی کاربنی و سورمه‌ای است که تناژ دقیق‌تر آن را در تصویر زیر می‌بینید:

رنگ‌های مد امسال

در تعریف رنگ آبی کلاسیک گفته می‌شود که این رنگ سایه‌ای عمیق از رنگ آبی است که تداعی کنندۀ رنگ آسمان در زمان غروب خورشید است. این رنگ جزو رنگ‌های تناژ سرد محسوب می‌شود. طبق اصول روانشناسی رنگ‌ها، آبی کلاسیک حس آرامش و اعتماد را القا می‌کند و باعث کاهش استرس می‌شود.

رنگ‌های مد امسال در مانتو و شلوار اداری

طبیعتاً با اعلام رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ مد امسال، این رنگ جایگاه ویژه‌ای در صنعت پوشاک پیدا کرده است و بیش از پیش به آن توجه می‌شود . اگر جزو افرادی هستید که از مانتو و شلوار اداری برای محل کار خود استفاده می‌کنید و به مد روز هم اهمیت می‌دهید و از آنجایی که این مانتو روزها و ساعات زیادی بر تن شماست و پوشش اصلی شما محسوب می‌شود، می‌توانید برای مانتو و شلوار اداری خود، رنگ آبی کلاسیک را انتخاب کنید. اگر هم نگران این هستید که آیا این رنگ به شما می‌آید یا نه، باید اشاره کنیم که از امتیازات بزرگ رنگ آبی این است که برای همۀ انواع رنگ پوست‌ مناسب است.

رنگ‌های نزدیک به رنگ آبی کلاسیک

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، رنگ آبی کلاسیک رنگی بین سورمه‌ای و آبی کاربنی است. پس می‌توانید به سراغ تناژهای دیگری از رنگ آبی مثل رنگ سورمه‌ای و آبی‌های پر رنگ هم بروید. چرا که طبیعتاً آن‌ها هم در کنار رنگ آبی کلاسیک جزو رنگ‌های مد امسال هستند.

اگر قبلاً از تنوع مانتو و شلوارهای اداری دیدن کرده باشید، حتماً می‌دانید که رنگ سورمه‌ای همیشه جایگاه ویژه‌ای در تولیدات مانتوهای رسمی و اداری داشته است. پس پیدا کردن مانتو و شلوار اداری با رنگ آبی پر رنگ، سورمه‌ای و یا آبی کلاسیک (که کمی از سورمه‌ای روشن‌تر است)، اصلاً کار سختی نیست.

مانتو اداری شش دکمه

رنگ‌های قابل ست شدن با آبی کلاسیک

با اعلام رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ اصلی سال، رنگ‌های دیگری که به خوبی با آبی ست می‌شوند هم ناخودآگاه تبدیل به رنگ‌های مد امسال شده‌اند. حالا شاید بپرسید چه رنگ‌هایی بیشتر با رنگ آبی کلاسیک قابل ست شدن هستند و ظاهر زیبایی پیدا میکنند؟ در ادامه این رنگ‌ها را بررسی می‌کنیم که همۀ آن‌ها را می‌توانید برای کیف و کفش و یا در ترکیب رنگ‌های خود مانتو استفاده کنید.

رنگ‌های مشابه

همان‌طور که قابل حدس است، از جمله رنگ‌هایی که با آبی کلاسیک به خوبی ست می‌شوند، رنگ‌های مشابه آبی هستند. رنگ‌هایی مثل آبی نفتی، فیروزه‌ای، آبی آسمانی و یا رنگ‌های دیگری مثل بنفش یاسی و … .

رنگ‌های متضاد

دستۀ دیگر رنگ‌هایی که با رنگ آبی کلاسیک به خوبی ست می‌شوند رنگهای متضاد با آبی هستند. رنگ‌هایی مثل نارنجی، لیمویی، سبز مغز پسته‌ای، قرمز، عنابی و… همگی قابل ست شدن با این رنگ هستند.

رنگ‌های خنثی

همان‌طور که می‌دانید رنگ‌های خنثی رنگ‌هایی هستند که نه گرم‌اند و نه سرد و تقریباً با همۀ رنگ‌های سرد و گرم به راحتی ست می‌شوند. به علاوه این رنگ‌ها هرگز از مد نمی‌افتند و برای همیشه روی بورس هستند. رنگ‌هایی مثل سفید، طوسی، دودی، کرم، بژ و … رنگ‌های خنثی هستند که با رنگ آبی و سورمه‌ای ترکیب جذابی را فراهم می‌کنند. پس ترکیب رنگ‌های خنثی با رنگ‌های مد امسال را هم جزو گزینه‌هایتان قرار دهید.

در تصویر زیر می‌توانید چند پالت از رنگ‌هایی که با رنگ آبی کلاسیک ست می‌شوند را ببینید:

رنگ‌های مد امسال

 

اگر اصولاً جزو افراد ساده ‌پوش هستید، می‌توانید مانتوهایی را انتخاب کنید که فقط از رنگ آبی یا سورمه‌ای ساده دوخته شده‌اند. مانتو و شلوار مدل شقایق از مدل‌های سادۀ آدران فرم است که با رنگ سورمه‌ای در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و می‌توانید جزئیات آن را در این لینک ببینید.

مانتو شلوار اداری شقایق سورمه ای

اگر هم به دنبال انتخابی متفاوتتر و مدلدارتر هستید، می‌توانید مانتوهایی را انتخاب کنید که علاوه بر رنگ‌های آبی تیره و سورمه‌ای با رنگ‌های دیگر هم ترکیب شده‌اند. مثلاً مانتوهایی که در قسمتی از  بالاتنه، سر آستین‌ها، سر جیب‌ها ، یقه و … با رنگ‌های آبی روشن و یا رنگ‌هایی که بالاتر اشاره کردیم ترکیب شده‌اند، می‌توانند استایل به روز و بی‌نظیری را برایتان رقم بزنند. در فروشگاه آدران فرم هم مانتوهای مدل ژالین و سناتوری با ترکیب رنگ سورمه‌ای و رنگ‌های دیگر برای شما عزیزان تهیه شده‌اند که با کلیک روی نام آن‌ها می‌توانید جزئیات بیشتر هر یک را ببینید.

مانتو اداری پرنسس

علاوه بر این می‌توانید مانتو و شلوارهایی را انتخاب کنید که به جای پارچه‌های ساده با پارچه‌های طرح‌دار دوخته شده‌اند. مثلاً مانتوهایی با پارچۀ آبی پررنگ یا سورمه‌ای راه‌ راه یا چهار خانه می‌توانند یک انتخاب کلاسیک و شیک باشند.

مدل‌های متنوع مانتو اداری آدران فرم با رنگ‌های مد امسال

در تولیدات آدران فرم نیز مانتوهای درسا، سپیده و دلوین و آرامیس از مدل‌هایی هستند که از پارچه‌ای با رنگ سورمه‌ای با طرح‌های راه ‌راه و چهار خانه دوخته شده‌اند.

رنگ‌های مد امسال

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در فروشگاه اینترنتی آدران فرم مجموعه‌ای از مانتو و شلوارهای ست اداری با طرح، رنگ و سایزهای متنوع را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم که می‌توانید با بازدید از آن‌ها، مدل دلخواه خود را سفارش دهید. علاوه بر این خبر خوب این است که می‌توانید مدل و سایزهای مد نظر خود  را به ما ارائه دهید تا محصول سفارشی دلخواه شما در اسرع وقت آماده و تحویل داده شود. سفارش تک یا عمدۀ شما در هر کجای کشور که باشید حداکثر در مدت یک هفته به دستتان خواهد رسید. اگر سؤالی دارید می‌توانید از قسمت تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *